View Single Post
Stary 08-05-2008, 09:01   #6
kicaj
ford::professional
 
Zarejestrowany: 29-10-2006
Skąd: byl HH jest B
Model: ZB
Silnik: 1.9
Rocznik: too old
Postów: 1,069
Domyślnie Re: [Mk3] 2,0TDCi migająca sprężynka (dodatkowe objawy)

Cytat:
Napisał bollilo
Podjechałem do mechanika, który po podpięciu do komputera stwierdził, że błąd wskazuje na zabrudzenie lub uszkodzenie membrany (sitka) która znajduje się w układzie paliwowym i odpowiedzialna jest za przelew paliwa do zbiornika. Problem z odcięciem paliwa spowodowany jest wystąpieniem błędu (odczytaniem, że w układzie jest zbyt wysokie ciśnienie). CZY COS TAKIEGO.
Sugestia mechanika:
-wymontowanie czujnika i przeczyszczenie membrany za pomocą ultradzwięków.
Jak na razie umówiłem się na termin i czekam, podobno nie ma to negatywnego wpływu na urzytkowanie, więc narazie jeżdżę.
jak naprawisz, tzn jak objawy ustapia - daj znac na forum, najlepiej w tym watku. powodzenia z naprawa

Cytat:
Napisał bollilo
Co do sugestii wymiany czujnika rozrządu to wg allegro kosztuje on 100zl więc troche drogo jak na eksperymentowanie.
Pozdrawiam
hmm, ja kupilem w sklepie z czesciami do forda za 80zeta bez znizek (tym razem sie nie targowalem bo zakup byl maly Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
sorki, ale majac auto za 40k - 50k zeta 100zl to chyba nie duzo...
przynajmniej sprawdz jakiego koloru masz ten czujnik - szary czy czarny - szary jest po liftingu, poprawiony, czarny przed - i on zwlaszcza lubi szwankowac...
__________________
Regulamin $23
Reklama poza działem 'Ogłoszenia' bez wiedzy i zgody Administratorów jest zabroniona...
- i niech mi kto powie w jaki sposób go złamałem... ps. To chyba $22 a nie $23...
kicaj jest offline   Odpowiedź z Cytatem