Temat: [C-MAX 2010-2015] Awarie i usterki
View Single Post
Stary 30-08-2012, 10:48   #9
boncio
ford::expert
 
Avatar boncio
 
Zarejestrowany: 03-11-2009
Skąd: Łódź
Model: Audi Q3 Sportback/Mazda CX-3
Silnik: 1.4e 245KM/2.0 121KM
Rocznik: 2022/2019
Postów: 3,725
Domyślnie Odp: Awarie i usterki

Wszystko zalezy od serwisu.
W Fieście ten wiatraczek od nowości był cichy i hałas wzrastał z wiekiem. Pod koniec gwarancji wymienili mi na nowy, który po roku nadal jest cichutki.
W C-maxie jest on strasznie głośny i mam tak od nowości. Póki co olewam sprawę, bo podczas jazdy mi aż tak nie przeszkadza jak gra radio. Jak bedzie gorzej, to wymiana. Bardziej wkurzające jest, że to nie jest jednostajny dźwięk, tylko modulowany...
Może Ford wymienia upierdliwym klientom na gwarancji, a te z demontażu wkłada ponownie do nowych aut jako dobre Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Potem wmawiają klientom, że TTTM i wychodzą na swoje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. A ilu klientów wpadnie na to, że tak nie powinno być i pojadą do serwisu domagać się wymiany, 1%?

A z nowych "usterek", to mój C-max zgubił jedną spinkę od zderzaka po reflektorem i co jakiś czas zderzak wysuwa się poza obrys błotnika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
boncio jest offline   Odpowiedź z Cytatem