View Single Post
Stary 23-09-2020, 05:11   #23
cadship
ford::beginner
 
Avatar cadship
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 24-03-2016
Skąd: Szczecin
Model: KUGA III VIGNALE PHEV/Ecosport STLine
Silnik: 2.5 +EL/1.0 125KM automat
Rocznik: 2020 / 2018
Postów: 32
Domyślnie Odp: Odbiór auta i spostrzeżenis eksploatacyjne

Cytat:
Napisał drMEX Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Możesz się nie doczekać tej słynnej akcji, albo są różne. Odbierając 26.08 auto zostałem poinformowany, że auto przeszło już akcję, a w zasadzie dwie - jedną dotyczącą akumulatora, drugą dotyczącą mocowania wtyczki. Przedwczoraj miałem telefon z Ford Polska oraz odebrałem list, który zawiera informacje w sprawie akcji serwisowej o charakterze informacyjnym, albowiem konsultant z Ford Polska poinformował mnie o tym, że Ford wciąż pracuje nad rozwiązaniem problemu. Poradził, abym zaprzestał ładowania, jeżdżeni na prądzie, zgłosił do serwisu i próbował umówić na akcję, przy czym żaden z serwisów mnie nie przyjmie, bo jeszcze nie ma "lekarstwa" Zdziwiłem się tą rozmową, bo byłem przekonany, że rozwiązanie jest i że zostało zaaplikowane w moim samochodzie. Więc zadzwoniłem do serwisu i umówiłem się na czwartek. Dziś (środa) serwis oddzwonił żebym nie przyjeżdżał, bo co najwyżej mogą mi zatrzymać samochód - bo jeszcze nie ma rozwiązania na rzekomy problem.... Czeski film albo moje zas...ne szczęście
To mnie zaskoczyles bo ja swoja akcje (a wlasciwie 2) mialem zrobiona 27 sierpnia, ale musze dzis zadzwonic, bo po twoim mailu sprawdzilem aplikacje FordPass i rzeczywiscie w niej jest komunikat o akcji serwisowej, ktora dotyczy mojego samochodu. Tylko nie wiem czy to jest nowa akcja czy stara nie została jeszcze rozliczona przez dilera i dlatego u mnie w aplikacji cos sie pojawia.
cadship jest offline   Odpowiedź z Cytatem