View Single Post
Stary 19-04-2018, 16:43   #9
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Focus MK2 2009 rok

a trzeba wrzucać super bryki np ze znanych miast w PL Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pisać że auto fajne . Dawać porady typu, znajdź coś co jest nie tak i targuj, jeszcze coś urwiesz, "bo wiesz... ja kupiłem taki o wiele taniej..."
Wałkami się nie przejmuj bo nikt o tym nie napisał w google.
Umowa na Niemca ? Bierz śmiało bo kolega, szwagra, wujka od ciotki kupił tak, wyszło taniej i śmiga.
Fakt przez pierwsze dwa miesiące nie jeździł bo mechanik mu doprowadzał auto do stanu nadającego się do jazdy, ale teraz jest super raz tylko na ok 10 dni wpada na warsztat coś tam poprawić...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I takie, i tym podobne teksty się czyta i to prawie w każdym wątku.
A tu pogoda piękna , słońce tak wali że nic nie widać na ekranie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i żyć się chce i nie martwić pierdołami

Bump: ajjjjj zapomniałem.
Uwielbiam też czytać trylionowego maila " Jaki olej polecasz zalać" " jakie opony polecasz kupić " i "czy możesz rzucić okiem na to ogłoszenie" + " podaj historię serwisową" (dobrze że to Sławek ogarnia i mnie zapewne przez pomyłkę pytająGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. " Potrzebuję info o szkodach, możesz załatwić ? " " będę bardzo wdzięczny" ja też jestem jak trafia to do spamu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .
Bo miliony postów, tematów jest o tym w necie , ale po co szukać się męczyć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem