View Single Post
Stary 13-04-2020, 13:43   #20
metmusic
ford::professional
 
Avatar metmusic
 
Zarejestrowany: 17-11-2008
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK4 FL Titanium S, B-Max Titanium
Silnik: 2.0 Ecoboost 240KM, 1.0 Ecoboost 100KM
Rocznik: 2012, 2014
Postów: 1,665
Domyślnie Odp: Poprawa stylistyki Mondeo MK4 - montaż relingów.

Cytat:
Napisał pretorian2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak już zrobisz dziurkę to od góry sobie możesz powoli poszerzać.
Wierciłeś wcześniej jakimś małym wiertłem a później poszerzałeś dremelem czy stopniowałeś większe wiertła? ja chcę choinkowym rozwiertakiem ja w załączniku poniżej. Myślisz, że zda egzamin?

Trochę się z tym tematem cackam no ale sam wiesz dlaczego - dziura w dachu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał pretorian2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak będziesz cokolwiek robił od strony dachu to koniecznie naklejasz sobie jakąś taśmę w okół otworu
Wiadomo, chyba "z nerwów" to poduszkami całe auto obłożę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Cytat:
Napisał pretorian2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jakby co to mam do sprzedania wingbar edge + kit do mondeo mk4 na niskie relingi
Wingbar? Tzn? Spoiler na klapę? Jeśli to masz na myśli to mam fabrycznie. Kit na niskie relingi? W sensie komplet relingów tak?
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg Wiertlo_stopniowane_Erbauer_4-20_mm-212959-368284.jpg (13.3 KB, 24 wyświetleń)
metmusic jest offline   Odpowiedź z Cytatem