Temat: [S-MAX 2006-2015] Radio 2 Din Android
View Single Post
Stary 03-01-2015, 08:40   #129
amecz
ford::average
 
Avatar amecz
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 20-05-2008
Skąd: Kurpiowszczyzna
Model: Focus
Silnik: 1.6 TDCI po ci...e 110/143KM 267/302 Nm
Rocznik: 2010
Postów: 197
Domyślnie

Weksla możliwość powrotu jest tylko trzeba mieć instalkie tak jak do 4.4. Język jest w całości polski ,parę komend jest po angielsku w ustawieniach tylko. Auto mapą działa bez problemów nawet lepiej niż w 4.2 bo tam potrafiła się wyłączyć ,znacz przerwać nawigację . Gmaila jakoś nie sprawdzałem ale zerkne. Problem z siecią jako tako występuje w obu wersjach z racji tego że modem nie potrafi zmienić nadajnika w drodze i potrzebuje restartu takie moje wytłumaczenie problemu. Weksla przeinstaluj jeszcze raz system i zmień język na polski może automapa gryzie się z chińskim a tak na poważnie mam pliki do instalacji wersji 4.2 i mogę udostępnić .Gregss wszystko dokładnie tak jak opisałeś ,bez kluczyka nie gra wcale ,kluczyk poz 1 radio gra ,zapłon radio gra ,wyłączenie radia po wyjęciu kluczyka i ponowne uruchomienie do ok 1 min od wyłączenia radio wstaje z trybu czuwania jak np telefon .powyżej 1 minuty następuje pełen restart systemu i tu chińczyk mogli by się wykazać i zrobić system podtrzymania do około 30 minut czyli stan czuwania byłoby ok.
__________________
amecz@o2.pl
Jutro będzie lepiej
Było: FF I FL 2001 1.8 TDDI po ci...e 103 KM/258 Nm / By HEKO/

Ostatnio edytowane przez amecz ; 03-01-2015 o 08:44
amecz jest offline   Odpowiedź z Cytatem