View Single Post
Stary 15-05-2019, 16:51   #693
Radek_Ranger-
ford::average
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 25-11-2018
Skąd: Słupsk
Model: Ranger
Silnik: 3.2 TDCI
Rocznik: 2018
Postów: 55
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Cytat:
Napisał Norb.81 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Trzeba wgrać bootloader a następnie soft można wgrać z pendriva. Ja mojego Mi Boxa 4k kupiłem już z wgranym bootloaderem, dlatego nie wiem jak siè to robi. Ale myślę że na XDA forum szybko znajdziesz instrukcje jak to zrobić. Ale odradzam. Wszystko po podłączeniu Synca staje się problematyczne. Jak coś się wysypie to musisz podłączyć monitor z HDMI żeby mieć obraz z Boxa i módz rozwiązać problem. Box ma problem z zarządzaniem ramem i ubija AA a jego ponowne uruchomienie to restart Boxa. Jak to nie pomoże to bieg do domu po monitor. Dobrze że ja mam fabryczne gniazdo 220V [emoji23] Ja już zakończyłem zabawę z Boxem. Myślę o tablecie i zabudowaniu go we wnęce pod panelem klimatyzacji. Z wymiarowałem wnękę. Teraz jak mam chwile czasu to robię projekt w CAD-ie następnie zakup tabletu i zlecę jakieś firmie wyfrezowane tego na CNC w jakiej twardej czarnej ładnej piance. Efekt końcowy chce żeby był jak w Audi z dolnym monitorem do klimatyzacji. Co prawda mam mało czasu. Ale może się uda ogarnąć. Fajnie by było mieć na dole ekran multimedialny z androidem. Fakt trochę wajcha od skrzyni będzie przesłaniać ekran. Ale automat w trybie "D" problemu nie ma.

Wysłane z mojego Mi MIX 3 przy użyciu Tapatalka

Czyli trzeba pozostać przy smartfonie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., zatem musze kupić taki który da się zrootować.
Radek_Ranger- jest offline   Odpowiedź z Cytatem