View Single Post
Stary 05-06-2008, 15:55   #15
Dugi P-ń
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 27-02-2008
Skąd: Poznań
Model: Ford Mondeo mkIII kombi
Silnik: 2.0 tdci automat
Rocznik: 2003 FL
Postów: 13
Domyślnie Re: [MK3] TDCI 130KM automat - kto ma ? opisy samochodu-problemy

Witam wszystkich!!!
Auto jak w opisie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. obecnie przejechane 175000 z czego moje jakies 7000 samochod mam od konca lutego.Jak kupilem poszarpywal przy zmianie biegow, wymiana oleju zalatwila sprawe ,choc jak kolega Art07 wczesniej wspomnial , pojawilo mi sie dziwne poszarpywanie na 4 i 5 biegu w zakresie 1600-2000 obrotow , az trzesie cala buda. Wczesniej czytalem ze to wina luznego intelcoolera ,ale niestety z nim wszystko ok a, a trzesie jak silnik jest rozgrzany i dodaje sie delikatnie gazu. Zaczynam sie zastanawiac czy aby nie jest to spowodowane jakims wadliwym dzialaniem skrzyni biegow (na kompie wszystko ok) i tak naprawde to jedyne moje powazne zmartwienie jesli chodzi o mondka(bo najbardziej kosztowne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) . w najblizszym czasie wymieniam napinacze i rolki paska wieloklinowego bo juz daja o sobie dosc glosno znac Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Spalanko miasto do 12 l , trasa jakies 5,5 do 6,5

pozdrawiam szanownych kolegow i jakby ktorys mial podobne problemy i je juz rozwiazal bede wdzieczny za pomoc
Dugi P-ń jest offline   Odpowiedź z Cytatem