Temat: [S-MAX 2006-2015] Do użytkowników z ksenonami
View Single Post
Stary 08-05-2007, 11:26   #2
bikej
ford::average
 
Avatar bikej
 
Zarejestrowany: 24-11-2006
Skąd: opolskie
Model: Focus
Silnik: 1.6 tdci
Rocznik: 2008
Postów: 184
Domyślnie

Jasne, ze jest sie czego czepiac!:] Na pewno to nie jest nadwrazliwosc innych uzytkownikow naszych drogich drog..
Ja mam z tym problem od poczatku. Opisywalem na forum kiedys.
Wymieniono mi w koncu modul sterowania swiatlami (z innego smaxa) i wydawalo mi sie, ze wszystko jest OK, ale niestety kierowcy znow zaczeli mrugac. Po raz n-ty ustawiano mi swiatla i przez jakis czas sprawialo wrazenie, ze jest w porzadku. Niestety znow jazda nocna staje sie stresujaca, bo ponownie zaczalem dostawac po oczach od innych...
Prawde mowiac mam juz dosc jezdzenia do serwisu z tymi swiatlami. Dzisiaj sam sprobuje sobie wyregulowac i przekonam sie na jad dlugo bedzie to skuteczne (o ile w ogole bedzie chociaz przez chwile:).
Wolalbym zdecydowanie tradycyjna regulacja pokretlem, zamiast niedorobionego automatu.

To samo sie tyczy automatycznych wycieraczek. To juz porazka zupelna. Rzadko kiedy pracuja z predkoscia, jakiej by sie oczekiwalo. Wiec caly czas musze krecic pokretlem ustawiania czulosci. I tak wyglada ta "automatyka".
__________________
Focus 1.8TD --> Mondeo 2.0TD & Fusion 1.4 --> Smax 2.0TD --> Ranger 2.5TD --> der Neue Fiesta 1.25 --> Focus MK2FL (historia zatoczyła koło
Ulubione auto: Subaru SVX:]
bikej jest offline   Odpowiedź z Cytatem