Temat: [Mondeo 2007-2014] montaż lamp xenonowych
View Single Post
Stary 03-10-2018, 08:47   #501
sesser
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-06-2013
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK4 FL
Silnik: 2.0D 140KM
Rocznik: 2011
Postów: 112
Domyślnie Odp: montaż lamp xenonowych

Cytat:
Napisał daniel66 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak wiem, że mogłem. Jednak zostałem wierny sprawdzonemu rozwiązaniu jakim jest HELLA. Nie będę się rozpisywał po raz kolejny w tym temacie, bo na forum temat przerabiany nie jeden raz. Każdy wybiera to co bardziej mu odpowiada Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jakbyś chciał podyskutować na ten temat zapraszam do grupy na FB Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
link: https://www.facebook.com/groups/579300788893378/

Pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A stare lampy (soczewki) przerabiałeś czy wymianiałeś na Xenon?
Pytam, bo szukam kompletu do polifta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

btw. takie pytanie, moze ktoś tutaj będzie widział. Czy taka lampa ma możliwość montażu zarówno xenonu jak i halogenu ? Chodzi mi o oznaczenia DCR i HCR

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez sesser ; 03-10-2018 o 08:50
sesser jest offline   Odpowiedź z Cytatem