View Single Post
Stary 04-12-2018, 19:52   #42
Rafał A.(antek)
FORD|AUTHORIZED
 
Zarejestrowany: 07-10-2004
Skąd: ŁÓDŹ
Model: Mondeo 4_Focus_Focus 2_Galaxy 3
Silnik: 2.5 T_2.0 16V_1.8 16V_2.0 TDCI
Rocznik: '07_'99_'06_'07
Postów: 9,182
Domyślnie Odp: Czy warto dopłacać do lepszego zestawu klocków i tarcz

Cytat:
Napisał Robert 68 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeżdżę zgodnie z przepisami bo za dużo w życiu widziałem co zostaje z ludzi przy zderzeniu dwóch samochodów z o wiele mniejszymi prędkościami. Do wyścigów służą tory wyścigowe. Już ostatnio kilku takich "szybkich i wściekłych" pokazało na Słowacji co potrafią.
Czyli nie mamy co dyskutować, bo nie masz doświadczenia/porównania w temacie dyskusji. Wiec po co się wypowiadasz?

Cytat:
Napisał Robert 68 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wybacz ale jeżeli Ty jeździsz z takimi prędkościami po Polsce ( a domniemam, że tak bo w Niemczech gdzie nie ma ograniczenia prędkości takie sytuacje praktycznie się nie zdarzają bo TIR-y jadą grzecznie) to mogę Ci tylko współczuć....a czego to się domyśl, choć to nie jest Twoja najmocniejsza strona.
Wiesz, widziałeś że oceniasz czy następny mądry z przed komputera? Wyrok bez procesu?
Brakło argumentów merytorycznych to kopiemy po kostkach i robimy wycieczki osobiste?

Jeżdżę gdzie jeżdżę i jak jeżdżę, a to temat o hamulcach a nie mojej jeździe. A dyskusja o potrzebie lepszych hamulcy w mocniejszych autach.
Ty za to chyba wiele nie jeździsz bo w przytoczonych "Niemczech" niestety tak grzecznie już nie jest. Zresztą dyskusja nie o tym.

Pomijając, to co 200 w Niemczech jest OK a w Polsce już nie jest ok? to te same 200. Pomijam kwestie przekroczenia ew dopuszczalnej prędkości.

Cytat:
Napisał Robert 68 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to mogę Ci tylko współczuć....a czego to się domyśl, choć to nie jest Twoja najmocniejsza strona.
Proszę wykasuj tę osobista wycieczkę ew zapraszam z takimi na PRIV. Post zgłaszam.
__________________
Mechanika - Elektryka! Klimatyzacja-Opony! Montaż LPG!! - Warsztat, Ul. św. Teresy 56/58 bud C
Mail: rafantek@ford-service.eu tel: 791 054 854 www.ford-service.eu
Rafał A.(antek) jest offline   Odpowiedź z Cytatem