View Single Post
Stary 30-08-2023, 20:33   #4
yendrek
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-12-2011
Skąd: z Kielc
Model: cmax
Silnik: 1,6 diesel
Rocznik: 2008
Postów: 10
Domyślnie Odp: wtyski w 1,6 TDCI Forda od 1,6 HDI Peugeota inne oznacczenia inna wydajnośc wtry

Cześć,
Mam garść informacji w sprawie. Ponadto chciałbym rozruszać forum ��.
1. Wróciłem do oryginalnych wtrysków tj. o końcowym nr 259 i po zmianie było tragicznie. Zrobienie 80 km/h to był wyczyn. Jechało się jak w trybie awaryjnym. Pierwsza konkluzja wtryski do roboty no może i są mają 2,5 stówy km. ale jeszcze nie teraz
2. Przypomniałem sobie o koledze z doświadczeniem w ASO peugeota i uderzyłem do niego. Poradził sobie wyśmienicie. Okazało się że występuje nie ciągły błąd podciśnienia sterującego vgt w turbie. Została wymieniona rurka od przetwornika ciśnienia do gruchy turba samochód jeździ bardzo poprawnie. No może nie tak jak pisałem w pierwszym poście ale dla mnie bardzo przyjemnie elastyczność fajna, jest to takie wgniatanie w fotel, no ma ten pazur szczególnie od 1500 do 2200 obr/min. Myślę że trochę słabszy jest dół tak do 1200- 1300 obr/min. Prędkość ok udało się zrobić �� na ekspresówce myślę że u Niemców pod 200 mogłoby być ��
3.Warto zaufać fachowcom.
4. Z uzyskanych informacji wiem, że prawdziwa regeneracja wtrysków do mojego silnika to koszt 2000 zł ZA 4 WTRYSKI przynajmniej za same wtryski bez montażu a te oferty w necie po 250- 350 zL ZA SZTUKĘ to są odświeżone i pomierzone wtryski z przyzwoitym parametrami i nie mają te oferty wiele wspólnego z regeneracją.
5. Jak ktoś potrzebuje wtryski 0445110297, głowicę do 1,6 tdci 16V zapraszam ��

Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez yendrek ; 30-08-2023 o 20:45
yendrek jest offline   Odpowiedź z Cytatem