View Single Post
Stary 25-08-2018, 16:56   #948
nnz
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Cytat:
Napisał Luttek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wydaje mi się że warto opanować emocje.
Kolego @nzz , nie wiem skąd wniosek że ja (jak Ty) jestem "na początku drogi zawodowej". Bo mam podobnie starego trupa jak Ty? Mam, bo lubię, działa, był gruntownie wyremontowany i mi wystarcza.
Właśnie dlatego, że mam tego "życiowego doświadczenia" więcej, gdy czytałem Twoje wpisy pomyślałem, że musisz mieć w.... mocne papiery na to. Oskarżyc kogoś o oszustwo.
Ja opisałem swoje przygody (w mojej ocenie sprowokowany do tego - ale to moja ocena) owszem utarczka słowna była, ale nie posuwałem się do takich rzeczy, bo nie za bardzo mam do tego podstawy. Mam inne zarzuty i o tym pisałem. Zatem, proszę, nie stawiaj tu znaku równości.
I jeszcze 2 rzeczy mi się rzuciły w oczy. W ślad za Twoim wpisem pojawił się wpis innego mechanika.
A kolega @Blackcoke chyba tylko po to się dziś zarejestrował na forum żeby wystawić laurkę w 1 swoim wpisie tutaj.
Oskarżam bo mam ku temu powody. Pompa została ponownie zregenerowana (Serwis Diesel Mleczna) i co się okazało - bak przez Pana Mirka nie został nawet wyczyszczony. Nic dziwnego, że pompa pełna opilkow znowu padła. Nie dziwią mnie też posty użytkowników którzy uskarżają się na problemy z układem wtryskowym po 20-30k - to po prostu nie jest robione poprawnie. Pojawił się też tutaj w/w mechanika post, że od "paru miesięcy nie regeneruje wtryskow bo zrobili go w balona" - a co z dziesiątkami oszukanych klientów? Panie Mirku, gdzieś się Pan pogubił i jeżeli nie przestanie Pan kłamać, lawirować i nie trzymać terminów to współczuję każdemu który do Pana trafi. Mój samochód był na Pana placu przez 8 miesięcy.. (użytkownikowi KOSTEG nawet dłużej) i kazał Pan przynosić sobie pieniądze w różnych miejscach jak np. dach Magnolii "bo jutro jadę zawieźć części i nie mam jak założyć".. NIGDY też nie zapłaciłem ustalonej kwoty, zawsze dochodziła jakaś pierdoła o której dowiadywałem się dopiero na miejscu. Jestem idiota, że godziłem się na takie rzeczy. Wierzyłem w ciemno w Pana dobre opinie i intencje. Na szczęście moja historia z Fordem dziś się zakończyła. Życzę wszystkim powodzenia, dzięki za DZIESIĄTKI wiadomości odnośnie niekompetencji i tego co Pan Mirek odp****** (wiele osób pisało tylko na PW bo bało się ujawnić, gdyż mieli min. samochody u tego człowieka) - a co do sceptyków no cóż - Wasza sprawa. Moim zdaniem jeżeli X ludzi ma problem to coś w tym jest, stanęliście po złej stronie i bronicie nie tego człowieka którego trzeba. Na szczęście już mnie ten problem nie interesuje. Pozdrawiam wszystkich Fordowiczow i życzę jak najmniej takich przygód. Mam nadzieję, że w końcu się Pan ogarnie, sympatyczna z Pana osoba, tylko strasznie wykorzystuje Pan naiwność i dobroć ludzi - do samych granic. Mam nadzieję, że da to coś komuś do myślenia. Żaden post już się z mojej strony nie pojawi, możecie mi wierzyć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Trzymajcie się i zastanówcie się dwa razy przed naprawa samochodu!

Bump:
Cytat:
Napisał rzepetto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Były robione wraz z pompą u Pana Mirka jakieś 30kkm temu ale widzę, że objawy znowu się powtarzają + przy wymianie filtra paliwa były opiłki. Liczę się znowu z kosztami jednak chcę mieć zrobione dobrze bo we wrześniu czeka mnie wyjazd w dalszą traskę i nie chciałbym jechać na niego lawetą.
Bez obrazy, ale u mnie ten sam efekt - tylko po 15k. Pompa do wymiany, pełna opilkow. Okazało się, że Pan Mirek owszem, zregenerował pompę i wtryski, ale nie nie wyczyścił baku z opilkow co stanowczo skróciło żywotność tych części Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez nnz ; 25-08-2018 o 20:09 Powód: Literoeka
  Odpowiedź z Cytatem