Temat: [Mondeo 2014- ] Wady wieku dziecięcego.
View Single Post
Stary 07-12-2016, 11:55   #3219
wiedźma
ford::beginner
 
Avatar wiedźma
 
Imię: Leszek
Zarejestrowany: 03-10-2016
Skąd: Sopot
Model: Mondeo mk5
Silnik: 1.5 160hp
Rocznik: 2016
Postów: 19
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał stefanb Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

W Sync3 jestem z kolei miło zaskoczony tym, jak działa wybieranie głosowe. Nawet kontakty, gdzie nazwiska zawierają "ł", "ż", itp. są trafiane bez pudła...
Tylko trza uważać by nie było imienniczek żony - bo przemiła Pani zapyta np. "którą Dorotę wybrać" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał stefanb Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To fakt, przyczepić się za bardzo nie mam do czego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No dobra - gdybym już musiał faktycznie coś skrytykować, to bardzo grube słupki A, które mocno ograniczają widoczność. Skręcając, gdy mamy na poprzecznej ulicy przejście dla pieszych, trzeba bardzo uważać, bo można pieszego nie zauważyć...
Nie jeździłeś Citroenami... (c4,DS5) - ja mało nie zaliczyłem czołówki na zakręcie.

ps. Merytorycznie.

Czy u was czujniki parkowania aktywują się tylko po zatrzymaniu i wrzuceniu "1" - tak jakby wtedy przeszedł na tryb parkowania.

W sumie mam samochód tydzień ale juz kilka razy parkowanie pod marketami zaliczyłem bez piknięcia czujników (albo nagle łapał bok - taki pseudo 360)

Zdaje sobie sprawę ze błoto/lód mogą zatykać czujniki ale brakuje mi opcji np. jaką ma VW. klikasz guzik "P" i czujniki się włączają)

U mnie tylko jak się zatrzymam ewentualnie prędkość <10Km/h
wiedźma jest offline   Odpowiedź z Cytatem