Temat: [Mondeo 2014- ] Wady wieku dziecięcego.
View Single Post
Stary 07-12-2016, 18:27   #3226
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał Malenstwo8 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@kaan1 dzięki za info. Ćwiczę od dzisiaj wymowę z akcentem hiszpańskim Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak serio, to nie mogę się przestać śmiać. Czekam na młodego na treningu i śmieje się sam do siebie powtarzając w myślach kontakty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Widziałem chyba opcję w Sync , że czyta nazwę kontaktu - ma to chyba pomóc użytkownikowi poprawnie wymawiać - właśnie na wypadek jakiś słów obcojęzycznych - o ile pamiętam to chciałem to wypróbowac ale ta laska coś nie chciała czytać - sprawdzę przy okazji.

Aha pytanie do właściciela Sync 3 - mam sporo kontaktów obcojęzycznych (taka praca) - jak powinienem wymawiac imię "Justin" aby Sync 3 po polsku to zrozumiał. Inni członkowie zespołu to Jerome, Rick, Robin, Guenter, Sean Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem