Temat: [Mondeo 2014- ] Spalanie 1,5 Ecoboost
View Single Post
Stary 31-12-2016, 09:07   #645
Voldemord
ford::average
 
Avatar Voldemord
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 01-10-2015
Skąd: Lubin
Model: Mondeo MK5 Titanium
Silnik: 1.5 EB 160KM AT
Rocznik: 03.2016
Postów: 66
Domyślnie Odp: Spalanie 1,5 Ecoboost

Cytat:
Napisał West_80 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I tutaj pytanie do posiadaczy tego auta -być może wsadzę kij w mrowisko( kurczę znowuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Po jakim przebiegu czujecie, że silnik się dotarł w jakimś tam stopniu? po jakim przebiegu mogę zobaczyć, że spalanie się ustabilizuję.Być może to pytanie z gatunku głupich, ale co tam próbujęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wiadomo najbardziej interesują mnie odpowiedzi ludzi z automatem, ale generalnie każda odpowiedź posiadacza 1,5 EB jest na wagę złotaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja od marca przejechałem 16k km. Spalanie przez pierwsze 3-4k miałem na poziomie 9.5/10l. Po tym przebiegu spadło na 9.0/9.5l i tak stoi. Generalnie wszystko zależy od prędkości Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Od czasu remontów na S3 mam spalanie 8.5/9.0l
Jeżeli więcej auto użytkuje moja żona, jest jeszcze mniejsze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A tak poza tematem, od początku nastawiałem się na takie zużycie paliwa i teraz nie za bardzo się tym przejmuję. Jedynie na stacji sprawdzam ile weszło do baku po jakim kilometrażu.... i jadę dalej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Voldemord jest offline   Odpowiedź z Cytatem