View Single Post
Stary 08-05-2020, 09:24   #82
maciejas002
ford::beginner
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 03-09-2008
Skąd: Kraków
Model: Ford Focus MK III
Silnik: tdci
Rocznik: 2012
Postów: 44
Domyślnie Odp: Geometria-Kraków

Cytat:
Napisał wrzoch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No z tą jakością to bym polemizował troszkę. Dla mnie jakość to jest wtedy, kiedy wjeżdżam, ustawiają, wyjeżdżam i ... nie muszę wracać. Do nich musiałem wracać i to dwa razy, bo kierownica nie była prosto. Znaczy się jak chciałem jechać prosto, to kierownice musiałem mieć lekko skręconą i analogicznie przy prostej kierownicy mnie trochę ściągało do osi. Poprawiali "na oko" już bez zapinania przyrządów, a poprawiali dwa razy, no bo w końcu "na oko". Niby teraz jest OK, ale podjadę jeszcze na Makuszyńskiego na kontrolę.

Gadkę szmatkę, to i owszem mają opanowaną, no może poza szefem - jakiś taki introwertyczny i gburowaty w pierwszym kontakcie.
Byłem ostatnio, cały proces jakies 30min +/- , na koniec wydruk i w drogę. Niestety kierownica krzywo, poprawki na oko 3x(czego nie pochwalam, wierze ze da sie zrobic 1x ale trzeba poświecic wiecej czasu i kazda ze stron bedzie zadowolona) i też potwierdzam szef jakiś taki nieprzystępny, mało prokliencki imo. Finalnie kiera ok.

Podobno w FF3 nie da sie regulować kąta pochylenia koła, to prawa? I koła tył mam nie jakoś mega krzywo ale ustawione mniej wiecej w ten sposób /___\ widac że są do środka. Dużo jeżdzę autostradami/ekspresówkami, będziecoś się działo z tyłem ? Luzów w mojej opini brak
maciejas002 jest offline   Odpowiedź z Cytatem