View Single Post
Stary 13-06-2018, 07:46   #4
Magicspeaker
ford::beginner
 
Avatar Magicspeaker
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 08-04-2018
Skąd: Wrocław
Model: Ford Focus ST Estate
Silnik: 2.0 TDCi 185HP
Rocznik: 2016
Postów: 25
Domyślnie Odp: Przednie lampy nie przylegają dobrze do zderzaka

Cytat:
Napisał aquatarion Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam koledzy, zakupiłem jakiś czas temu używanego Focusa 2015, z fabrycznymi oryginalnymi lampami przednimi. Martwi mnie jedna rzecz, po bliższemu przyjrzeniu się okolicom lampy i zderzaka, który przy nim powinien przylegać idealnie, w środkowej części jest szpara na prawie pół centymetra, można bez problemu wlać tam wodę...

Pytanie moje takie czy ja coś sobie wymyślam, czy powinno to przylegać idealnie, dodam że mam tak w obu lampach, dokładnie tak samo to odstaje w miejscu zaznaczonym na zdjęciu.
Obawiam się, że ten typ tak ma. Jak wymieniałem żarówki doświetlania zakrętów na ledowe tez zauważyłem szpary pod reflektorami. Myślałem, że źle zmontowałem reflektor po wymianie, ale wygląda na to, że jest to fabrycznie kiepsko spasowane, bo sprawdzałem kilka fok po lifcie i wszystkie miały szpary. Nie sądzę, żeby było jakiekolwiek zagrożenie od wody, czy innego płynu. Przewody są zabezpieczone. Ja zrobiłem już 5 tysięcy od zakupu w kwietniu i nic się nie dzieje (a ostatnio mnie złapała potężna nawałnica w DE). Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez Magicspeaker ; 13-06-2018 o 07:47 Powód: literówka
Magicspeaker jest offline   Odpowiedź z Cytatem