View Single Post
Stary 28-10-2018, 18:53   #8
bartolomijo1988
ford::beginner
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 04-04-2016
Skąd: Cieszyn
Model: Ford Focus mk2
Silnik: 1.6 tdci 109km
Rocznik: 2006
Postów: 10
Domyślnie Odp: Po wymianie na inny olej niski stan po 5 tys km

Brało coś ale to było tak jak pisałem z Max na 3/4, przebieg biorę pod uwagę, ale 5 tys lewo prawo to chyba jakoś nie odbija się na silniku.
Aha i jeszcze był wymieniony przewód co doprowadza olej do turba. Zastanawia mnie czy w tych autach to norma przy takim przebiegu? Nic zrobię dolewke tego samego i ze 3tys machne i zobaczymy. Ja przez 3,5 roku zrobiłem nim 25tys więc jakoś strasznie dużo nie jeżdżę. W tym roku byłem na Chorwacji nim i wszystko spoko temu też go doinwestowałem.
Jutro jeszcze dobrze poogladam czy gdzieś nie ma wycieków ale jak narazie nic mi się nie rzuciło w oko. Może zaglądne do turba czy tam nie strzela olejem.

Silnik nie kopci tyle co przy odpaleniu trochę dymu i tyle a jak depne to z tyłu spoko kumpel jechał za mną na Chorwacje i mówił że nic nie dymi chyba że jak już tak fest dałem to coś tak lekko puścił.

Jeżdżę w większości po małym mieście ale mam obok drogę szybkiego ruchu to tak że 2 razy w tyg wpadnę na na nią jadę 5km i zjazd mam. Raz na miesiąc gdzieś do większego miasta skocze.

Ostatnio edytowane przez bartolomijo1988 ; 28-10-2018 o 19:00
bartolomijo1988 jest offline   Odpowiedź z Cytatem