Temat: [S-MAX 2006-2015] Radio 2 Din Android
View Single Post
Stary 16-09-2020, 15:55   #2363
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał traper2000 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam serdecznie :-)
Panowie, już tracę cierpliwość do radia Android, które kupiłem na Alle... do Kugi MK1 (radio na androidzie 10, z canbusem). Oczywiście problem dotyczy zasilania ze stacyjki, której Kuga nie posiada). Jako, że często używam radia podczas oczekiwania na wyłączonym silniku, uporczywie szukam rozwiązania tego problemu, ale chyba nie jest to możliwe tak jak w fabrycznym radiu 6000CD. Szukając innego rozwiązania chciałem pobrać zasilanie z zapalniczki, która "teoretycznie" się wyłącza po pewnym czasie lub całkiem inne rozwiązanie np. poprzez zastosowanie takiego czegoś: allegro.pl/oferta/przekaznik-12v-ukladem-czasowym-1s-100s-1s-15minut-9526768020
Czy zamontowanie takiego przekaźnika równolegle do ACC, ale biorąc zasilanie np. z zapalniczki i wstawienie w obwód micro włacznika ma sens?
A może już sami rozwiązaliście ten problem i sie podzielicie rozwiązaniem?

P.S. Nie chcę wyjść na leniucha, ale przewalam te posty i w tych setkach nie mogę znaleźć rozwiązania. Jak coś przeoczyłem to nie bijcie ;-)
Pozdrawiam
Po zgaszeniu samochodu radio automatycznie przechodzi w tryb uśpienia? Czy musisz otworzyć drzwi by się wyłączyło?
Najlepiej jakbyś podał model radia i jaki masz canbus
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem