View Single Post
Stary 16-03-2010, 18:39   #12
mir200
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-11-2008
Skąd: lubelskie
Model: MK 4 Tit X kombi
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 188
Domyślnie Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.

ASO Lublin jest tak jak pierwszym poście. Pan przemożny kierownik działu napraw serwisowych nawet nie ukrywa swojego zniecierpliwienia, szyderstwa i lekceważącego podejścia do klienta( tzn intruza a nie klienta). Także pusty śmiech mnie ogarnia jak czytam na temat 10-letniej gwarancji na fordy (te 89 zł plus oczywiście coroczny przegląd- podejrzewam że minimum 1000 zł-zawsze się coś znajdzie do naprawy). W pierwszym miesiącu miałem kłopot z błachą naprawą a co mówić jak auto będzie miało 3, 4 czy 8 lat. Także po 2 latach zamierzam zaprzestać wizyt w ASO ( chyba że przymus podpięcia do komputera). Wiszą mi wpisy w książkę serwisową bo samochód sprzedam w swoim mieście w krótkim czasie bez wpisów( w ogóle to mam wrażenie że częste wpisy w książkę serwisową powinny świadczyć na niekorzyść samochodu). Na przeglądy gwarancyjne jeżdżę do Siedlec (Planet Car)- samochód widać w czasie naprawy, personel jest miły i tam czuję się jak klient a nie jak intruz. Jeśli w przyszłości byłby Ford to nigdy z Lublina- nie dam im zarobić.
mir200 jest offline   Odpowiedź z Cytatem