View Single Post
Stary 17-10-2017, 21:30   #11
Przema
ford::average
 
Avatar Przema
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 04-10-2012
Skąd: Łódź
Model: Fiesta mk6 van/Courier Turneo
Silnik: 1,4 68KM/1,0B 100KM
Rocznik: 2008/2017
Postów: 87
Domyślnie Odp: Maszyna Polerska Dual Action

Cytat:
Napisał lukaszooo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A ty jak sie uczyłeś to nie robiłeś słoneczek ???? każdy zaczynał od zwykłych polerek lub tak jak ja 20 lat temu od wiertarki z filcem i pastą do zębów a dziś na forach wielcy fachowcy wmawiają że żeby cokolwiek zrobić trzeba wydać 1000zł na maszyne.
Polerka rotacyjna zwykła najtańsza, do tego dwa pady, pasta najwyżej średnio cierna i finish (według mnie 2500 i 4000 na start), do tego fajny wosk, wydać max 400zł. Trzeba zrobić ze trzy auta i zobaczyć jaka to ciężka i żmudna robota i dopiero po takim starcie mozna myśleć co dalej.
no ja zaczynałem od szkoleń, jak mi dali Rupesa to inny świat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. inna praca, komfort, jeżeli mam tym pracować kilka godzin dziennie to nawet się nie zastanawiałem, generalnie pracuje na nich, ale jak pisałem wcześniej sprzęt tańszy o 2 tys też się nadaje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. mam na myśli db5800
__________________
było: polo mk1/106 mk2/stilo/st220/... jest: courier tourneo i doblo mk2
klinikablasku.pl
Przema jest offline   Odpowiedź z Cytatem