View Single Post
Stary 08-03-2011, 19:54   #8
Iron Age
ford::beginner
 
Avatar Iron Age
 
Zarejestrowany: 06-03-2011
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus II FL
Silnik: 1,6 TDCI 90KM
Rocznik: 2008
Postów: 25
Domyślnie Odp: FOCUS - Pomoc w dobraniu alufelg.

Cytat:
Napisał Snajper_881 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ano idzie ! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. W takim razie, chyba się zdecydowałem, skoro mówisz, że wygląda to super. Bałem się trochę o te 16, to małe koła, ale mam super opony na lato i nie zamierzam ich sprzedawać tylko dlatego, że lepsze byłby 17. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja mam podobnie, niezłe opony na lato i szkoda mi wywalać znowu sporej sumy na letnie. Kupiłem swojego Focus'a miesiąc temu i od razu kupiłem nowe zimówki. Do kompletu jeszcze OC + AC więc grubsza kasa.
Hmm ... może sobie dojeżdżę jeszcze z sezon na letnich i w następnym wymienię na alufelgi np. 16" lub 17" i wtedy odpowiednie opony.

A właśnie jestem też ciekaw czy ktoś może kupował w sklepie powyżej, bo cenowo to nieźle stoją i zastanawiam się nad ich jakością. Będę wdzięczny za info.

Tak, wiosna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Iron Age jest offline   Odpowiedź z Cytatem