View Single Post
Stary 21-08-2015, 15:01   #10
Delta
Energia z Zachodniopomorskiego
 
Avatar Delta
 
Imię: Marta
Zarejestrowany: 24-06-2012
Skąd: Stargard/Szczecin
Model: FOCUS GHIA, FOCUS MK3 TITANIUM, ECOSPORT ST LINE
Silnik: 1.8 TDCI, 1.6 Ecoboost 150 KM, 1.5 ECO BLUE 125KM
Rocznik: 2004,2012,2019
Postów: 6
Domyślnie Odp: Kluki 2015

LUDZIKI MAM DLA WAS TAKĄ MAŁĄ LECZ WAŻNĄ DLA MNIE INFORMACJĘ.
Od dwóch lat marzeniem mojej córki zwanej Duracell Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jest zrobienie swoich urodzin na zlocie w Klukach ( akurat wypadają we wrześniu). W zeszłym roku udało mi się jej wybić to z głowy ale w tym roku .......nie odpuści. Więc zrobię jej te urodziny.Strzelimy szampanem ,dmuchniemy świeczki,odśpiewamy sto lat i niech się dziecko cieszy. Piszę to tutaj oficjalnie żebym nie musiała na miejscu każdemu z osobna tłumaczyć o co chodzi.W żadnym wypadku nie czujcie się zobowiązani jeśli chodzi o prezenty bo o tym nawet nie ma mowy.Paula jest uświadomiona że prezentów nie będzie.Ona nic nie chce jej tylko zależy na tym żebyście byli Wy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A muszę Wam powiedzieć że to niezły wyczyn z jej strony,ponieważ postawiłam jej warunek "albo urodziny z koleżankami na kręgielni albo w Klukach" wybrała Kluki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________



Ford EcoSport ST-Line by Delta & Tomas

"MOC JEST BOGIEM,PRĘDKOŚĆ NAŁOGIEM,TURBO PODSTAWĄ,NITRO ZABAWĄ..."
Delta jest offline