View Single Post
Stary 03-10-2007, 14:22   #4
adi602
ford::average
 
Avatar adi602
 
Imię: Adrian
Zarejestrowany: 13-04-2007
Skąd: Wrocław
Model: Focus Kombi mk3
Silnik: 1.6 TDCi 115KM
Rocznik: 2011
Postów: 111
Domyślnie

Pech chciał, że jak dorabiałem owe kluczyki w ASO to nie dokupiłem tego łańcuszka niestety i przez to był pilot oddzielnie...Przeszukałem cały dom...Ostatni raz jeździłem przedwczoraj.W najgorszym przypadku wypadł mi jak wracałem z auta do domu- 300m.Sam już nie wiem, ale przygotowuję się już raczej na jakąś ingerencję.Podejrzewam, że już nie uda mi się odszukać tego pilota dlatego sięgam po Wasze opinie.W sumie wolałbym ominąć ASO (bo pewnie zakosztuje).

[ Dodano: 2007-10-03, 18:21 ]
Słuchajcie - normalnie radość :fcp2 W sumie pilota nie znalazłem, ale dałem radę.Najpierw ściszyłem syrenę tym małym kluczykiem od alarmu, póżniej zacząłem rozkręcać prawie wszystko w celu odnalezienie tajemniczego PRZYCISKU SERWISOWEGO ALARMU.Nie wiedziałem gdzie on jest, bo poprzednik nie ma pojęcia co to :fcp18 Po odkręceniu kilku elementów - znalazłem.Dowiedziałem się w bardzo fajnej firmie zajmującej się alarmami z Wrocka, że wystarczy przekręcić kluczyk w stacyjce (jak jest uzbrojony alarm to nic się nie świeci) i nacisnąć ten ukryty przycisk no i wtedy kontrolki się zapalą.I TAK SIĘ STAŁO.Fox błysnął aż miło na sercu się zrobiło i jeździ.Podskoczę do tej firmy w sprawie pilota, czy dorobią ,czy jak.W każdym razie - już po depresji :fcp2
adi602 jest offline   Odpowiedź z Cytatem