View Single Post
Stary 22-11-2016, 00:22   #4
osskit
ford::average
 
Imię: Oskar
Zarejestrowany: 19-02-2016
Skąd: Kristianstad
Model: Ford Mondeo mk4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 62
Domyślnie Odp: pomysł na poprawę widoczności / kamerę cofania

@mare3ek wiec, z moich prywatnych odczuc, Mondeo mk4 faktycznie ciezko manewrowac. Jezdze ciezarowka, niejedna osobowka wieksza, moim mondeo zrobilem juz 13 tys km, w 3 miesiace, a dalej nie moge go idalnie wyczuc.
0. To polecam tak czy inaczej. Cala aktualizacja converse, do ktorej sam sie przymierzam. Mimo braku czujnikow cofania, ktore jednak sa w planie.
1.w mojej opini swiatla cofania sluza do oswietlenia przestrzenia za autem, a przynajmniej sluzyly kiedys..
Ten pomysl odpusc, skutki moga byc rozne.
Ale zobacz sobie, w temacie o moim mondeo, jak ja rozwiazalem sposob doswietlenia przy cofaniu. Ewentualnie, na dniach sam Ci to podrzuce, jak znajde wiecej czasu.
2. 3. Dodanie kamerki cofania.. sam mam taki plan, lacznie ze wstawiemiem androida, zamiast zwyklego radyjka. Tylko ze nie do widzenia calej przestrzeni, ale zeby lepiej widziec, na ile moge dojechac w ciasnych miejscach/na ciasnym parkingu pracowniczym. U Ciebie sprawa jest trudniejsza..
4. Teoretyczmie pomsl dobry, sam nigdy z czyms takim stycznosci nie mialem. Jednak, z opimi w internecie, albo wymieniasz cale lusterko i pa pa czujniku zmierzchu i deszczu (o ile masz), albo sama "nakladka" na lusterko, ktora wyglada badziewnie.
osskit jest offline   Odpowiedź z Cytatem