View Single Post
Stary 27-02-2013, 20:50   #9
tunex2000
ford::beginner
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-02-2013
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Model: FOKUS 2016,GOLF 2018
Silnik: 2X1,5
Rocznik: 2016,2018
Postów: 28
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

Witam Mixto,to se!! popiszemyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.we dwóch na razie; masz lepszą wersję ;uściślając to samochód żony.Co do spostrzeżeń szmelcmaxa 15 aut to nie jakieś przechwałki za dorosły jestem ,tylko tak było i doświadczenie w ich użytkowaniu( almera ,accord,stilo,astra III,406i inne, nie miałem forda),rurka jest też w moim obecnym berligo III mam go 2 lata i jest po obu stronach, nawet taka sama Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i jest oki i wierz mi nie trzeba jej poprawiać nie ma takiej potrzeby,a stwierdzenia z testów panów ,którzy uczepili się tej rurki są na wyrost to moje zdanie i nie ma co ich powielać jak się nie miało z nimi(tymi rurkami) do czynieniaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.,a otwieram je kilka kilkanaście razy dziennie taka praca..kończąc... wysiadanie dzieci z tyłu auta bezcenne .
tunex2000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem