View Single Post
Stary 28-02-2013, 14:19   #10
Mixto
ford::beginner
 
Imię: W...
Zarejestrowany: 20-02-2013
Model: Ford B-Max
Silnik: 1.4
Rocznik: 2012
Postów: 28
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

Odebrałem i już w domu, zdecydowałem się na Maxia bo:
1. To Ford
2. Jest to 3 Ford - po Fokusie 1 i obecnym Mondeo - wszystkie sprzdawane po 160 tys. bez żadnej awarii
3. Teraz 99% jazdy to miasto i do tego Maxio jest stworzony, no i nie ma nas zbyt wielu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
4. Zawieszenie to poprostu klasa premium w niezłej cenie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
5. Po ostatnim samochodzie, ktòry nie był Fordem (markę pominę) ach, nie chce mi sie pisać o ostatnim aucie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dlatego z pozdrowieniem "niech Maxio będzie z Nami"
Mixto jest offline   Odpowiedź z Cytatem