View Single Post
Stary 09-12-2014, 21:33   #13
bruneros
ford::advanced
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 17-02-2014
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK4 2.0 TDCI Ghia
Silnik: 2.0 TDCI 140KM
Rocznik: 2009
Postów: 203
Domyślnie Odp: Komunikat usterka silnika, wypalanie filtra?

Cytat:
Napisał hanasek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Potwierdzam. Dzisiaj i mnie zaskoczył komunikat "Usterka silnika". Przyznam, że na początku zrobiło mi się ciepło, ale od czego jest FordClubPolska Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Po skasowaniu inspekcji olejowej komunikat zniknął. Co ciekawe od wymiany przejechałem jakieś 9tys. km, a wcześniej nie zauważyłem przypomnienia o zbliżającej się wymianie. Pamiętajmy o wymianach oleju! Pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
potwierdzam - taka samasytuacja. po przejechaniu okolo 12 tys zapalilo się - wymiana oleju. sprawe olałem, bo zapomnialem czy reset sie robi gaz ze sprzęgłem czy hamulcem.... miałem doczytać. i właśnie zapaliła się też na pomarańczowo usterka silnika. błędów nie zgłosił żadnych (choć skanowane przez smartfona ELM-BT i Torque) doczytalem co i jak o resecie inspekcji. po wykasowaniu inspekcji znikła i usterka silnika.
bruneros jest offline   Odpowiedź z Cytatem