View Single Post
Stary 03-10-2020, 21:08   #542
wciarko
ford::beginner
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 19-07-2017
Skąd: Płock
Model: Transit Connect L2
Silnik: 1.0 100KM
Rocznik: 2020
Postów: 16
Domyślnie Odp: Chiptuning 1.0 ecoboost 3-cylindrowca

Witam ponownie, w koncu doszlo do tego, ze wymienilem Transita Connecta na Tranista Connecta. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tylko ze z 2015 na 2020. Zamowiony w maju a odebrany we wrzesniu. Czyli minal niecaly miesiac i 3000 km. Chyba nadszedl czas na zmiane oleju po dotarciu? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. anyway, w trakcie produkcji cos zmienili, bo nawet handlowiec do konca nie wiedzial co, ale tak jakby doszedl ten FordPass? Czy czarna skrzynka? Nie wiem do konca, bo nie udalo mi sie tego ustalic, ale zauwazylem, ze ten nowy 1.0 ecoboost jest inny. Inaczej pracuje, inaczej sie zachowuje i inaczej jezdzi, tak jakby lepiej sie z dolu zbieral, jest cichszy i lepiej wyrownowazony? Nawet jest zamontowany w komorze inaczej, bo jest obrocony o 180 stopni. Czy jest to mozliwe, ze mozna go uznac za MY2021? Ale wracajac do meritum, czy te nowe jednostki na hamowni inaczej wychodza i jak wygladaja ich wykresy po chipie? I czy tym razem ford nie ma podgladu zdalnego na samochod, skoro ja moge co nieco zobaczyc przez appke w telefonie? Czy sa w stanie tym razem wykryc zdalnie, ze cos bylo grzebane? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wciarko jest offline   Odpowiedź z Cytatem