View Single Post
Stary 24-03-2016, 05:49   #6
kalachan
ford::average
 
Zarejestrowany: 31-03-2010
Skąd: małopolska
Model: s-max
Silnik: 2,0
Rocznik: 2006
Postów: 76
Domyślnie Odp: Udana wymiana dmuchawy wentylacji. Duża poprawa wydajności manual

Cytat:
Napisał Marcin112 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hej
Fajnie ze ktoś się wziął za temat dmuchawy bo rzeczywiście mało na ten temat na necie
Nurtuje mnie tylko jedna sprawa
W filmiku pokazujesz ze nie możliwe jest dojście i przekręcenie dmuchawy bo nie ma miejsca od strony kierowcy.
Z Etisu wynika natomiast ze od strony kierowcy wypinamy tylko kostkę od napięcia a specjalnym narzędziem obracamy silnik wyciągając go w całości od strony schowka.
Chodzi o to ze w ten sposób unikamy przeróbki instalacji i elektrycznej w silniku oraz rozbierania deski.
Oczywiście to jest tylko to co widzę w Etsie bo wymiany dmuchawy jeszcze nie przerabiałem, wiec mogę się mylić.
Pozdrawiam

Massakra .
Masz racje ! po twojej wiadomosci pobiegłem do garażu i załamka. Tak mocno sugerowałem się tym co w sieci że nie zwróciłem uwagi po której stronie kołnieża są zamki zamykające przy obrocie. Przyjąłem za pewnik że może być tylko wycofany.Jeszcze raz Przyznaje masz racje ewidentnie można było obrócić w lewo obudowę i wyszłaby do środka w stronę schowka. Temat zamknę około południa skoryguję informację.
kalachan jest offline   Odpowiedź z Cytatem