View Single Post
Stary 01-10-2017, 10:15   #44
analyzator
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-03-2010
Skąd: lublin
Model: Focus Kombi Red Edition / Lexus CT200h
Silnik: 1,5eb@heko / mambodżambo
Rocznik: 2017/2018
Postów: 190
Domyślnie Odp: Zakup nowego EB. Kilka pytań do kolegów, którzy już kupili. Cena, opjce itd.

Dziękuję wszystkim za pomoc i rady przed zakupem. Auto już jest odebrane. Co ciekawe zostało wyprodukowane i dostarczone dwa razy szybciej niż wstępnie szacowano Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

To otwarte pytania z tego tematu do zamknięcia:

Komfort na 18 i zawieszeniu stline jest bardzo dobry. Lekki szum opony występuje w tle. Amortyzacja moim zdaniem jest na medal a pojeździłem po znanych mi słabych drogach. Zawieszenie pracuje zupełnie cicho i nie odzywa się nic we wnętrzu. Jest sprężyście i komunikatywnie + kontrola budy i masy na zawiasie stline jest bombowa - nie tylko przechyły ale i np uskoki nawierzchni czy inne fanaberie drogi -auto jedzie płasko i zawias bardzo ładnie bierze to na siebie. W porównaniu do wielu aut, którymi jeździłem łącznie z mercami, infniti, lexusami, bmw zestrojenie tego zawieszenia wypada doskonale. Łapie na raz bez najmniejszego wahnięcia.

Ford ma jakiś bałagan w specyfikacji bo np tylne reflektory led w red edition są fabryczne a w konfiguratorze były opcją.

Wspominałem też o kiepskim plastikowym wykończeniu bagażnika które widziałem w trendzie - w red wszystko jest bardzo ale to bardzo fajnie tapicerowane.

Jak o czymś zapominam albo mogę pomóc inaczej to śmiało.

Dodatkowo - jak jesteś osobą fizyczną i chcesz kupować forda z grubym rabatem to wyślij PW podpowiem co i jak.
analyzator jest offline   Odpowiedź z Cytatem