View Single Post
Stary 29-10-2020, 06:07   #29
cadship
ford::beginner
 
Avatar cadship
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 24-03-2016
Skąd: Szczecin
Model: KUGA III VIGNALE PHEV/Ecosport STLine
Silnik: 2.5 +EL/1.0 125KM automat
Rocznik: 2020 / 2018
Postów: 32
Domyślnie Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne

Cytat:
Napisał MAan Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moją kugę phev odebrałem na przełomie lipca i sierpnia, więc nieświadom ryzyka kilkukrotnie nawet ją załadowałem w garażu. (mimo wszystko żyję).
Przez tych kilka dni wszystko wskazywało, że dobrze zrobiłem kupując pheva.
Niestety już początkiem sierpnia w internetach wyczytałem o akcji serwisowej. przedzwoniłem do dealera, żeby się umówić. Mieli zamówić części i działać. zanim części przyszły dostałem informację, że to jednak nie wystarczy i żebym poczekał na docelowe rozwiązanie. I tak czekam już trzeci miesiąc...
Mam nawinięte 9000km, właściwie na zwykłej hybrydzie (autostrada + miasto), spalanie ok 7l/100km.
Skrzynia CVT? Całkiem dobrze pracuje, trochę przyzwyczajenia i nie ma wielkiego wycia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Powtorze sie z innego watku "Ja byłem na akcji serwisowej pod koniec sierpnia zrobili i przez miesiac nikt do mnie nie zadzwonil z serwisu ze problem nadal nie został rozwiazany (a ja samochod prawie codziennie ładowałem).
Gdyby nie dealer u ktorego kupowalem samochod (autokamag piła) to bym chyba do dzis nie wiedzial ze problem nadal istnieje, bo oczywiscie bemo szczecin u ktorych byłem na akcji serwisowej w dupie ma swoich klientow i nie informuje ze cos sie nie powiodło i nie nalezy ładowac auta.
Wczoraj ku mojemu zdziwieniu skontakował sie ze mna Ford polska i dostalem info ze w ramach rekompensaty ze nie moge ładowac pojazdu (teoretycznie juz przez miesiac) wysyłaja mi karte paliwowa na kwote 2220zł oraz mam 3 darmowe serwisy gwarancyjne? Jak zapytalem pania ile ta sytuacja rozwiazania problemu moze potrwac powiedziala mi ze max do 2 miesiecy - pożyjemy zobaczymy"
cadship jest offline   Odpowiedź z Cytatem