Temat: [Ranger 2011-2022] Mountain Top Roll czy jest szczelna ?
View Single Post
Stary 13-02-2018, 20:42   #12
marving
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 06-02-2010
Skąd: Mazowsze
Model: Ranger Wildtrak
Silnik: 3.2 tdci
Rocznik: 2016
Postów: 12
Domyślnie Odp: Mountain Top Roll czy jest szczelna ?

Cytat:
Napisał GM 1974 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Koledzy,
montujemy rolety do Rangerów różnych producentów, zamawiamy też auta z fabryczną roletą i zawsze przekazujemy klientom informację, że nie będzie w pełni szczelna. (...) Jeżeli auto jest zaparkowane w poziomie lub lekko przodem pod górę, to żaden bagaż nie powinien się zamoczyć, bo w tylnej części podłoga ma również odpływy. Gorzej jest, jeżeli klient zamówi podłogę metalową/płaską.
Właśnie. Parkując przodem w dół, mamy pewne że będzie basen na krypie i dziwne spojrzenia przechodniów gdy spod tylnej klapy po ruszeniu autem wylewa się na raz 50l wody...

Ja osobiście dałem temat do prawnika. Miała być wodoszczelna a jedyne co mogło się tam zbierać to wilgoć przy różnicy temperatur. zycie zweryfikowało to na pierwszych kilometrach po ruszeniu z salonu, bo padało...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Moja roleta dodatkowo piszczy/skrzypi/zaciera przy zamykaniu, i ciężko chodzi. ładnie to wygląda ale to wielki shit konstrukcyjny który sakramencko utrudnia wykorzystanie praktyczne tego auta.
marving jest offline   Odpowiedź z Cytatem