View Single Post
Stary 19-12-2020, 22:50   #4
mjoker
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 22-04-2019
Skąd: FSW
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 101
Domyślnie Odp: Powershift - wymiana oleju Zielona Góra (poza ASO)

Cytat:
Napisał String Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak właśnie sobie pomyślałem że zadzwonię do Lubina i pewnie temat tam załatwię.
A co do Germaza w ZG... też się z nimi ciut użerałem... mają swoje wzloty i upadki, do tego stopnia, że gdy odbieraliśmy firmowego Customa w Lubinie ( Germaz zawalił sprawę zamówienia), to Pani sympatyczna powiedziała, że bardzo dużo osób z Zielonej Góry ucieka od Germaza i szuka u nich pomocy.
Aczkolwiek dziwne, że nie mamy w Zielonej Górze żadnego niezależnego specjalisty od skrzyń automatycznych w tym PS Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zadzwoń też do Pana Piotra którego mi polecałem. Zrobiłem u niego zawieszenie i jako że przestałem ufać germazowi, to pytałem o wymianę oleju w PŚ. Okazało się, że też wymienia.
Sam wybieram się do niego na wymianę oleju w PŚ, choć niby w zeszłym roku Germaz wymieniał.

A historie z germazem z pewnością tu opiszę, bo przeszło to ludzkie pojęcie. Mogli pozabijać mnie, moją rodzinę i innych uczestników ruchu.

Ostatnio edytowane przez mjoker ; 19-12-2020 o 22:53
mjoker jest offline   Odpowiedź z Cytatem