Temat: [S-MAX 2006-2015] Jaki polecacie bagażnik dachowy
View Single Post
Stary 19-01-2011, 10:00   #106
be_rcik
ford::advanced
 
Avatar be_rcik
 
Zarejestrowany: 26-08-2009
Skąd: Warszawa
Model: S-MAX II
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 207
Domyślnie Odp: Bagaznik dachowy

Cytat:
Napisał antoine Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
,,,moim zdaniem nie ma co się bać tego bagażnika, a teraz jak widziałem ceny to chyba jest taniej i to o jakieś 200 PLN, jedyny problem to brak haka, ale on się przyda także do przyczepy, poza tym to wygoda mieć rowery z tyłu i nie dźwigać ich na dach
Dzięki za info, ceny w sklepach około 1400 zł.
Jestem zdecydowanym zwolennikim bagażników rowerowych na hak.
Na razie mam hak, ale hak niestey będzie sprzedany razem z samochodem (pewnie za jakieś 3 lata), a sam bagaznik jest inwestycją długofalową.

Co do montażu rowerów na dachu, to jest horror.
Założenie bagażnika - 15 min
załozenie uchwytów na rowery - 30 min
założenie rowerów 3 sztuki - min 30 min.
Po takiej operacji miełem zawsze tak pocharatane palce, że się dziwię że któregoś nie straciłem. Montowałem niestety zawsze sam, muszę poczekać jeszcze z 10 lat żeby mi syn pomógł ;-)
a moja piękna takimi sprawami się nie zajmuje, może się najwyżej wkurzyć "że to tak długo trwa ..." Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jeszcze jedno, da radę samemu montować na hak taki bagażnik samemu?
Ten którym dysponuję daje się, ale jest ciężko - dosyć dużo waży, to jest Strada która ma jakieś 6-7 lat, jest nieuchylna.
be_rcik jest offline   Odpowiedź z Cytatem