Temat: [Focus 2011-2014] Mata badażnika
View Single Post
Stary 25-08-2019, 05:26   #56
javi
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-09-2018
Model: Focus mk3 kombi
Silnik: 1,6TDCI 95PS
Rocznik: 2012
Postów: 17
Domyślnie Odp: Mata do bagaznika

Ja mam taką, z polskiego Rezawa: https://allegro.pl/oferta/mata-wklad...mbi-4810714484 .
Pasuje do wnętrza całkiem dobrze, chociaż na pewno nie co do milimetra. Wysokie ranty to zaleta, która miałem okazję ze 2 razy docenić. A nie mam bajzlu i syfu w bagażniku. To mata antypoślizgowa, i to do tego stopnia, że położysz na niej kg cukru, przejedziesz 100 km i ten kg cukru znajdziesz w tym samym miejscuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wg mnie, organizery z wybranej przez Ciebie maty tylko zabierają miejsce. I czas, gdyby np. trzeba było szybko matę wyciągnąć. Zamiast nich sprawę doskonale załatwi plastikowa skrzyneczka na drobnicę - rozwiązanie to stosuję od zawsze w każdym swoim samochodzie. Szukając sobie maty, tą wybraną przez Ciebie też brałem pod uwagę. Ostatecznie jednak wziąłem Rezawa kierując się opiniami użytkowników z innych samochodów i z tego zakupu jestem cholernie zadowolony. A mam ją już 1,5 roku i gdybym miał ją kupić ponownie nie wahałbym się ani chwili. He he. Wyszła mi recenzja jakbym był właścicielem RezawaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Weź więc pod uwagę, że to subiektywna opinia.

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka
javi jest offline   Odpowiedź z Cytatem