View Single Post
Stary 05-02-2013, 10:39   #9
vatazhka
ford::beginner
 
Avatar vatazhka
 
Zarejestrowany: 19-09-2012
Model: Fusion 2002
Silnik: 1.4L Duratec 16V EFI DOHC
Rocznik: 2005
Postów: 16
Domyślnie Odp: Który serwis ASO w Warszawie, jest godny polecenia?

AutoPlaza Popularna jest u mnie skreślona.

W 2011 r. naprawiałem tam auto "bezgotówkowo" - PZU, w którym ubezpieczony był sprawca wypadku, zaproponował mi jako jeden z warsztatów ten na Popularnej 70. Miałem wcześniej dość dobre doświadczenia z AutoPlaza Bielany (niewielkie naprawy w 2007 r.), więc pojechałem.

Auto miało zmasakrowany tył z jednej strony, w tym czujniki parkowania. Telefon z warsztatu, auto do odebrania - sprawdzam, wymienione czujniki działają dość dziwnie, zostawiam do poprawki ("Może trzeba trochę podnieść", stwierdził mechanik). Sytuacja taka powtórzyła się jeszcze dwa razy, wymieniano czuniki na inne (Podobno magazyn przysyłał uszkodzone...). Za każdym razem to nie ja stawałem się bardziej zdenerwowany, lecz "opiekun klienta"! W końcu jakiś młody chłopak (Dziękuję Tobie!) zaczepił mnie pod drzwiami prowadzącymi do hali warsztatowej i szybko powiedział, że od elektryka usłyszał, iż zamontowano mi czujniki o źle dobranej impedancji do mojej centralki. Trzykrotnie ŚWIADOMIE próbowano mi wcisnąć nienaprawiony samochód!!! Kiedy zapytałem o to "opiekuna klienta", ten nawet się nie zmieszał i odpowiedział, że "takich czujników nie ma w magazynie, a za nową centralkę im ubezpieczenie nie zwraca". Musiałem sam negocjować z ubezpieczycielem zwrot kosztu nowej centralki, na co PZU przystał. Za czwartym razem w końcu odjechałem naprawionym samochodem. Nikt mi nawet nie zaproponował zwrotu kosztów wielokrotnego dojazdu taksówką, nie wspominając już o straconym czasie.

Ostatnio edytowane przez vatazhka ; 05-02-2013 o 10:53
vatazhka jest offline   Odpowiedź z Cytatem