View Single Post
Stary 13-01-2020, 21:09   #7
Dorek77
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 11-01-2020
Model: Focus Mk1
Silnik: 1.6
Rocznik: 2002
Postów: 5
Domyślnie Odp: Jak wyłączyć tryb serwisowy alarmu Challenger PC

Cytat:
Napisał pankrakus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak mamy pomóc, skoro sam nawet nie wiesz jaki masz alarm tylko zgadujesz
Bo nie wiem, nie znam się na tym, mam tylko instrukcję tego Challengera, która zadziałała z tym trybem serwisowym no i instrukcję samochodu, w której są tylko opisane funkcje systemu alarmowego i centralnego zamka: jak uzbroić i rozbroić system, funkcja antynapadowa, podwójne ryglowanie itp. i jak to załączyć. W instrukcji alarmu są pokazane inne kluczyki, ja mam takie jak w instrukcji samochodu, więc zakładam, że oryginalne. Uruchomienie trybu serwisowego zadziałało według instrukcji alarmu. Dlatego zdurniałem o co chodzi. Jeśli uzbroję i rozbroję alarm kluczykiem czy pilotem, to nic się nie dzieje, a powinno to wyłączyć tryb serwisowy.
Również pozdrawiam.

Cytat:
Napisał slawek_s Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Spróbuj sposobu z instrukcji dla Challenger NT Ford
Też tak myślałem jak to forum przeglądałem, ale nie wiem jak ten kod mam wprowadzić... Mam tylko ten jeden "sekretny" guzik od alarmu i 3 przyciski na pilocie, diody w samochodzie nie są przyciskami, bo takie opcje
też gdzieś wypatrzyłem.
Dorek77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem