Temat: [C-MAX 2010-2015] Brak gniazda AUX - jak zrobić?
View Single Post
Stary 03-03-2021, 17:57   #19
Bart94
ford::amateur
 
Imię: Bartosz
Zarejestrowany: 19-02-2021
Skąd: Kamienna Góra
Model: Cmax
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 2
Lightbulb Brak gniazda aux

Witam forumowiczów!
Jestem tutaj nowy, c Maxa posiadam od 2 miesięcy, zatem czas na umilenie sobie życia poprzez słuchanie swojej muzyki nie radiowej, w związku z tym parę pytań do was, a zarazem jedno podstawowe o aktywne gniazdo aux i jego położenie (opcja na rádiu jest)

Najpierw pytania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
1. Gdzie znajduje się gniazdo aux
2. pod jaka kostkę podpiąć gniazdko aux
3. gdzie jeszcze szukać kostki w którą mogę wpiąć gniazdo aux

Co do 1 pytania wiem że gniazdo powinno być w schowku (niestety nigdzie go tam nie ma), kolejnym miejscem jest podłokietnik (tam takže nic nie ma, podłokietnik byl dokładany), ponoć jeszcze może być gdzieś w tunelu, ale niestety wszystko przejrzałem i nic

Następnie przechodząc do pyt2, rozebrałem schowek w poszukiwaniu luźnej wtyczki od gniazda aux, jedyna wolna znajdowała się po lewej stronie przy dolnej wiązce o takowym oznaczeniu jak na foto
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Do wtyczki wchodzą 3 piny, jednak sama kostka ma wejść na 6 pinów, ponoć można pomylić kostki i wyłączyć airbagi, zatem czy to jest kostka aux czy air off

Pyt3 jeżeli z kostka wyżej nie trafiłem to jak wygląda ta prawidłowa bądź jakie ma oznaczenie i w którym miejscu jej szukać??
Bart94 jest offline   Odpowiedź z Cytatem