View Single Post
Stary 31-08-2005, 14:33   #5
alfatech
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 19-07-2004
Skąd: Koło
Model: Mustang GT
Silnik: 4,6 V8
Rocznik: 2005
Postów: 488
Domyślnie

Witam następnego właściciela KocuraGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał yarko
jaki olej powinienem lać do autka i ile go tam wchodzi?
jutro napisze bo knigi mam w domu, z tego co pamiętam 5 Litrów z kawałkiem


Cytat:
Napisał yarko
Czy powinienem od razu zrobić wymianę paska rozrządu?
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dla jasności - w tym modelu nie ma paska Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jest łańcuch i z tego co wiem jest mniej więcej tak trwały jak silnikGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. więc koszt mniejszyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. trzeba natomiast wymieniać pasek od klimy i jak jest zużyty ,napinacz do niego

instrukcję mam po niemiecku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. którego też nie kumam ale lecę po obrazkachGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

POzdro i miłego "drajwerzenia" CUGAREM (tak mówią Niemcy) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
samochody to nie wszystko
jest jeszcze piwsko
Tomek - Sęku - Koło
FORUM FORD COUGAR
FORUM FORD MUSTANG
alfatech jest offline   Odpowiedź z Cytatem