View Single Post
Stary 31-08-2005, 16:55   #6
yarko
ford::average
 
Zarejestrowany: 30-08-2005
Skąd: wawa
Postów: 66
Domyślnie

Dzięki za odpowiedzi. Olej już wlałem Mobil 5W/50 dokładnie 5,7 litra więc mam nadzieję że ok.
Alfatech mocno mnie pocieszyłeś z tym paskiem... no cóż im mniej będzie rzeczy do zrobienia tym lepiej bo szybciej gaz założę... kasa się zbiera Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.))
Po dzisiejszym katowaniu jestem mile zaskoczony osiągami auta (przyśpieszenie jak w samolocie, czyli nic nie słychać i wgniata w fotel Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Co prawda wydaje mi się że skrzynia troche za ciężko chodzi, może brakuje oleju...

Dzisiaj się dowiedziałem że przebieg nie był cofany (73.000) co mnie niezmiernie ucieszyło.
Po prostu przejrzałem dokładnie dokumenty auta i były pieczątki z przeglądów technicznych z wpisanym przebiegiem.
Dodatkowo ucieszył mnie fakt że auto było wyprodukowane w USA (zachował się jakiś brief z badania i transportu przezd oddaniem do użytku), więc już jestem podwójnie happy, bo myślałem że wersje europejskie były produkowane tylko w Niemczech i w Anglii. Widać się myliłem.

Auto kupiłem w Polsce od handlarza (właściwie to jakiś plac/komis ale nie do końca komis bo sami sprowadzają). Jeszcze nie rejestrowałem auta, ale nie podejrzewam żadnych problemów bo to firma a nie handlarz. Poza tym oni najpierw i tak rejestrują te auta na siebie, wystawiają rachunki, więc problemów raczej być nie powinno...
Gość zgodził się na wizytę u mechanika, mechanik nic nie stwierdził poza tym co wiedziałem sam za pomocą testera grubości lakieru (aż tak dobrego oka nie mam hehe).
No i stwierdził te gumy stabilizatora ale to drobiazg. Coś się tam pociło lekko pod miską olejową ale wytarł a po dzisiejszym ostrym katowaniu nie ma tam żadnych wycieków (czyli jak wytarł tak zostało suche)

Co do lakieru, to wypalony nie jest na bank, ale i tak podejrzewam że za 2 lata będzie do roboty bo to Ford przecież. Już widać conieco na brzegach drzwi. Widziałem już takie akcje na Focusie tylko o niebo gorsze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. No ale to jeszcze kawał czasu...

Wreszcie po dwóch niewypałach trafiłem na porządne auto. Przynajmniej takie wydaje się być... mam nadzieje że wszystko będzie ok.

Fotki kota podrzucę jak tylko zreperuję aparat bo z komórki nie będę dawał..... no chyba że zrobię avatar... no właśnie, już pędzę robić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
yarko jest offline   Odpowiedź z Cytatem