View Single Post
Stary 07-01-2008, 10:35   #110
alfatech
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 19-07-2004
Skąd: Koło
Model: Mustang GT
Silnik: 4,6 V8
Rocznik: 2005
Postów: 488
Domyślnie

Cytat:
Napisał ralfik75
1. Computer sredniego spalanie pokazuje mi tylko jedno wskazanie tj.12.9/100km . O co chodz?? Jestem w tym zielonyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zrób reset Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał ralfik75
2. Mam wrazenie ze autko za duzo wydala pary z wydechu, pomimo niskich tempratur jak dla mnie za dużo, czyzby problem z sonda lambda??
u mnie sa nowe lambdy i też para bucha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał ralfik75
3. Chce kupic zlącze diagnostyczne, ale...takie zeby pasowalo do kotka jak rowniez do peugota 206 bo takim autkiem jezdzi moja zonka, i chcialbym dwa w jednymGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ,a do tego jaki sofcikGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
najlepiej kup mały scaner na OBDII ,będzie pasował do jednego i drugiego
Cytat:
Napisał Krzysiek_81
tu dowiesz się więcej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
samochody to nie wszystko
jest jeszcze piwsko
Tomek - Sęku - Koło
FORUM FORD COUGAR
FORUM FORD MUSTANG
alfatech jest offline   Odpowiedź z Cytatem