View Single Post
Stary 13-09-2018, 19:48   #5
KRZYSZTOF 64
ford::beginner
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 22-07-2018
Skąd: Warszawa
Model: edge
Silnik: 2.00
Rocznik: 2017
Postów: 16
Domyślnie Odp: jakie części europejskie pasują do wersji amerykańskiej

Dziękuję za info. zacznę szukać, mam jeszcze tydzień do czasu zanim mechanik zabierze się za mój samochód. A co do ASO forda wysłałem w poniedziałek zapytanie o dostępność części przez mojego mechanika (lista identyczna jak ta którą tu zamieściłem ). Odpowiedź ASO: posiadają (z tygodniowym okresem oczekiwania) lampy soczewkowe, błotnik, maskę. Ceny bardzo rozsądne w porównaniu z tym co jest na Alegro, ale nie wiele ich jest, więc i tak muszę szukać na allegro i w sklepach internetowych. Jak skonfiguruje forda będzie zależało od dostępności części oraz podpowiedzi bardziej zaawansowanych w problemie uczestników forum.
I jeszcze jedno pytanie, jeśli z aktywną żaluzją jest taki problem to czy jest jakaś alternatywa jej rozwiązania, może są również zwykłe żaluzje chłodnicy i moze również można je zainstalować bez wpływu na parametry silnika?
A może ktoś wie czy z instalacją , zamiast soczewek, leadów do wersji amerykańskiej są jakieś problemy i czy oprócz świateł ledowych trzeba dokupić inne elementy mocujące poziomujące.... ?

Ostatnio edytowane przez KRZYSZTOF 64 ; 17-09-2018 o 11:17
KRZYSZTOF 64 jest offline   Odpowiedź z Cytatem