View Single Post
Stary 31-03-2006, 21:01   #9
chemik
ford::average
 
Zarejestrowany: 26-03-2006
Skąd: Wrocław
Postów: 57
Domyślnie

Tez mialem z nimi problemy...
Kiedys kamienien wybil mi szybe przednia... Mam AC wiec wiec postanowilem wymienic w serwisie... Oddalem do Germaza... Mialem odebrac za 2 dni... Szybe owszem wstawili, ale tak, ze klej we wnetrzu kabiny wyplynal az na slupki... Do tego stara naklejke rejestracyjna zdarta z poprzedniej szyby (przy zdzieraniu zawsze na szybie pozostaje druk a naklejka jest zniszczona) przykleili mi na jakies swinstwo i to tak, ze rogi odchodzily... Plastiki podszybia ledwo sie trzymaly... Oczywiscie pokazalem palcem co mi sie nie podoba i auta nie odebralem... Umowilem sie na nastepny dzien... I znow zdziwienie... Klej co prawda usuniety, plastiki OK... Wyjezdzam, a plastiki na pierwszej nierownosci odskoczyly w gore... Oczywiscie w ramach oszczednosci wstawili stare spinki, uszkodzone przy ich zdejmowaniu... Spinki kosztowaly u nich 1,50PLN... Wrocilem i zostawile auto do poprawki... Nastepge dnia odbieram auto i widze, ze wycieraczki sa zatrzymane w polowie szyby pod katem 45 stopni... Myslalem, ze moze sprwdzali jak leza na nowej szybie i w polowie ich cyklu pracy ktos wylaczyl silnik i tak juz zostaly... Przekrecilem kluczyk i sie zdziwiliem - wycieraczki nie ruszyly... Wlaczylem je i oczywiscie dzialaly, ale w skrajnym polozeniu lewa wychodzila grubo za lewy slupek... Poprostu jakis partacz tak je przykrecil...
Oczywiscie pomiedzy kolejnymi wizytami interweniowalem u kierowniczki blacharni (taka blondzia) i u kierownika serwisu... Za kazdym razem obiecywano auto z usunietymi usterkami juz na nastepny dzien...
chemik jest offline   Odpowiedź z Cytatem