View Single Post
Stary 07-06-2010, 23:53   #28
MundekII
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 29-04-2010
Skąd: Wielkopolska
Model: MK4
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2010
Postów: 19
Domyślnie Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.

Cytat:
Napisał snupolek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

szczerze odradzam Bemo

odradzam również Auto Watin

"do Bydgoszczy będę jeździł a moja noga tu już więcej nie stanie"

Mam podobne odzucia co do Watinu i Bemo. Aso Watin jest do kitu. Trzeba o wszystko walczyć. Czasem trzeba siegnąć po powazniejszą broń w walce jaka jest telefon i pismo do Ford Polska a nawet do Niemiec.
Najbardziej rozwalila mnie kobieta z salonu sprzedaży. Zadzwonilem i podałem wszystkie szczegóły które mnie interesują tj. mondeo, silnik, wyposażenie i dodatki. Poprosiłem o przygotowanie oferty. Było to ok 2 miesiace temu. Do dziś oferty nie mam i nikt sie do mnie nie odezwał.
Podobna sytuacja w Bemo. Negocjowalem cenę z jednm panem. Wszystko był ok do momentu, kiedy mu nie powiedziałem, że jego oferta została przebita przez innego dealera z Polski. Wówczas dowiedziałem się, że ten Pan nie bedzie bawił sie w takie klocki i jesli ktos oferuje mi taniej tu" huhuhuh" to mogę sobie tam kupić. Do dnia dzisiejszego rowniez się do mnie nie odezwał.
Mondeo kupiłem na śląsku w Multexim w Katowicach. Mila obsługa, wszystko gra. Jeden wyjazd po odbiór samochodu, żadnych zbednych formalnosci. MOzna powiedziec samochod kupiłem przez internet.

Watin i Bemo sa jak banki, dopóki klientów malo włażą w tyłek bez smarowania, jak sie dochłapią klientów, mają ich w pompie.

ASO bemo jeszcze do przejścia choć powinni popracowac nad detalami (wytrzepali dywaniki po spłukaniu samochodu, bo niestety umyciem tego nazwać nie można ale już nie zamontowali ich na miejsce tylko wrzuciki jak szmaty o środka).

Panie Watin i grupo Bemo nie lekceważcie naszych opini, bo w końcu to my klienci dajemy Wam chleb.....
MundekII jest offline   Odpowiedź z Cytatem