View Single Post
Stary 16-07-2013, 12:40   #18
m.majewski
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 09-05-2013
Skąd: Szczecin
Model: Galaxy
Silnik: 2300
Rocznik: 2005
Postów: 1
Domyślnie Odp: Montaż czujników cofania (parktronic) oraz zbliżeniowych

Cytat:
Napisał pzygmunt Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam
Chciałbym podpiąć się pod temat - czujniki są bardzo zawodne i oryginalne kosztują po min 100 zł.Pytanie czy ktoś może polecić mi tzw uniwersalne czujniki wraz z centralką takie gdzie będę mógł wykorzystać istniejącą instalację oczywiście zamieniając wszystkie czujniki.Na allegro komplet kosztuje 120 zł a jeden oryginał 100 zł- więc może to jest rozwiązanie.Przy okazji czy jest ktoś z okolic Krakowa kto zajmuje sie takimi sprawami.
Pozdrawiam
pzygmuntGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam
Na początek chciałbym się przywitać.
Również chciałbym podpiąć się pod temat czujników parkowania.
Kilka dni temu moje zostały skradzione Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Posiadałem kompl. przód i tył. zamontowane były fabrycznie. Pytanie moje dotyczy montażu zwykłych czujek w miejsca oryginalnej instalacji. Nie będzie mi przeszkadzało, że nie będą wyglądały na oryginalne a nawet o to chodzi bo jak zauważyłem są nagminnie kradzione ze względu na bardzo łatwy demontaż i dobry rynek zbytu. Wiązki są, kabelki wystają z każdego otworu po czujnikach- zostały odcięte. Oczywiście przednie poszły z hokejami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kabelki mają po 3 przewody. Moje pytanie - czy jeśli kupię 8 sztuk od innego zestawu z Alledrogo i podłączę kabelki to będzie działało?

Pozdrawiam
Marcin
m.majewski jest offline   Odpowiedź z Cytatem