Temat: [Ogólne] Chiptuning 1,5 Ecoboost
View Single Post
Stary 10-04-2017, 12:58   #559
TuneFORCE
ford::professional
 
Avatar TuneFORCE
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 25-09-2009
Skąd: Wałbrzych/Poznań/Trójmiasto
Model: Focus RS
Silnik: 2.3EB
Rocznik: 2017
Postów: 1,350
Domyślnie Odp: Chiptuning 1,5 Ecoboost

Cytat:
Napisał boncio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak sam Tuneforce napisał jak było zimno, silniki 1,5 EB u niego generowały sporo wyższy moment niż teraz. Więc Ci co mieli zimą po 360Nm teraz ich pewnie już nie mają. Więc fajnie, że mają taki moment... ale przez 3 miesiące w roku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Zdaje się to ma korygować norma.
Co ciekawe u Heko nie ma takich rozbieżności w zależności o temperatury zewnętrznej.
hahahaha...to były dwie sztuki, które były u mnie akurat zimą, więc nie wiem czy po prostu były tak mocne, czy limitery pozwoliły na generację takiej mocy/momentu obrotowego dzięki temu że było zimno..to raz,
a dwa pokaż mi wykresy od Heka, z zimy/lata silników 1.5EB w Kudze/Focusie/Cmaxie...otóż kolego drogi nie pokażesz, bo u Heka były same Smaxy/Mondea jak do tej pory i może jeden Focus...odwrotnie jak u mnie...gdzie ja zrobiłem mnóstwo Focusów, a jakoś do tej pory tylko jeden czy dwa Smaxy się trafiły...
Tak więc nie snuj spiskowych teorii i nie trolluj więcej bo wychodzisz na ignoranta, który nawet nie potrafi czytać ze zrozumieniem...

Ostatnio edytowane przez SRS ; 10-04-2017 o 17:08
TuneFORCE jest offline   Odpowiedź z Cytatem