Temat: [Ka 2016- ] Gdzie piszemy o kaczkach 2017
View Single Post
Stary 08-12-2018, 20:53   #22
grzesiekmistrz
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 06-12-2018
Model: Ford Ka+
Silnik: 1.19 85PS MY2018
Rocznik: 2017
Postów: 3
Domyślnie Odp: Gdzie piszemy o kaczkach 2017

Cytat:
Napisał jarzak1808 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam, moja żona użytkuje taki samochodzik. Wcześniej jeździła nissanem micrą. Bardzo sobie chwali KA+, jest dla niej nad wyraz przestronny, cichutki, do jazdy miejskiej nie potrzeba lepszego, a 85 KM jest wystarczające (i 4 cylindry). Także niejednokrotnie korzystała z dróg ekspresowych i autostrad i nie narzekała. Polubiła bardzo system multimedialny, a szczególnie fakt czytania na głos smsów po sparowaniu telefonu. Bagażnik w zupełności wystarcza na cotygodniowe zakupy w centrum handlowym. Od siebie dodam, że gdy mam coś do załatwienia w mieście to pożyczam od żony forda - zawsze swobodnie da się zaparkować. Jeśli chciałabyś, abym poruszył jakieś szczegóły - daj znać odpiszę.
Dobry wieczór
Też jestem szczęśliwym posiadaczem Kaczki. Samochód z końca 2017 roku. Mam takie banalne pytanie. Czy w tym samochodzie jest czujnik poziomu płynu chłodzącego ? Instrukcja, którą dostałem jest ogólna. Według tej instrukcji w przypadku kiedy lampka sygnalizująca niski poziom jest zapalona (chodzi mi o lampkę po lewej stronie wskaźnika temperatury płynu chłodzącego). Po wizycie w serwisie okazało się, że ta lampka świeci się w dwóch dostępnych w salonie samochodach i prawdopodobnie nie ma tam żadnego czujnika a wskaźnik poziomu płynu chłodzącego jest tylko ozdobnikiem. Jak sytuacja wygląda w Państwa samochodzie. Wiem banalne pytanie ale trochę mnie ten temat zaniepokoił.
Pozdrawiam
grzesiekmistrz jest offline   Odpowiedź z Cytatem