View Single Post
Stary 06-02-2020, 12:48   #175
RysioLis
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 06-02-2020
Skąd: Malbork
Model: Mondeo mk4
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2008
Postów: 3
Domyślnie Odp: Rwanie skrzyni automat przy redukcji 2.0Tdci - AWF21 AISIN

Witam wszystkich Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. przeczytalem caly watek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i tak:
Również od niedawna zaczal moj deo szarpać przy spowalnianiu do skrzyżowania. Poprzedni właściciel nie wymienial oleju w skrzyni ponieważ tak mu powiedzieli w aso starogard gd ... Ale no wlasnie czytalem duzo i juz wiem ze wypadaloby wymienic ten olej, mam nalatane okolo 207 tys km. Pierwszy wlasciciel rzekomo niemiec lekarz na milion % rowniez tego nie robil...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. moje pytanie do Was koledzy.

Umowilem sie na wymiane oleju w skrzyni biegow u pana sosnowskiego w gdansku na 13 lutego polecaja go wszyscy mechanicy z malborka i kwidzyna ma ktos juz doswiadczenie z ta firma ? Dodam ze mam miec wymiane dynamiczna wraz z plukaniem chemicznym bo filtra sie nie wymienia jak Wy na to sie wypowiedziec mozecie? Nie zniszcze skrzyni jesli nigdy nie miala wymienianego oleju wczesniej ?? I drugie pytanie kto z okolic Gdańska jest w stanie sprawdzic i wgrac najnowssy soft do mojego deo,skrzynia aisin awf21 oczywiscie.

Pozdrawiam serdecznie Marcin
RysioLis jest offline   Odpowiedź z Cytatem